Oke wzór deklaracji maturalnej
Strona główna.. Informacje o wynikach egzaminu maturalnego 2019.2019-09-11. więcej.Deklaracja_1e; Deklaracja dla absolwenta technikum, który ukończył szkołę w latach 2005/2006-2014/2015 i którego szkoła została zlikwidowana lub przekształcona, i przystępuje do egzaminu maturalnego po raz pierwszy albo deklaruje podwyższanie wyników lub przystąpienie do egzaminu z nowych przedmiotów.. Wszystkie deklaracje złożone w terminie WYMAGAJĄ potwierdzenia najpóźniej w dniu terminu OSTATECZNEGO (telefonicznie lub osobiście).deklaracja jest na druku zgodnym z wzorami CKE; każda deklaracja opatrzona jest unikalnym kodem deklaracji, dzięki czemu możliwe będzie jej zatwierdzenie w planerze maturalnym, po czym niezbędne dane z deklaracji dostępne są dla Szkoły w postaci elektronicznej; administrator danych osobowych (ADO) PolskiePortale.pl Sp.. 22 457 03 35, e-mail: [email protected] czy ktoś się orientuje w takiej sprawie: wiem, że rok temu jak się nie przystąpiło do matury (oczywiście tej poprawkoej, pisanej po raz kolejny) to nic się nie działo, ale jak np. napisalo się na mniej punktów to brany pod uwagę był wynik ten z poprawkoej matury, czyli np. niższy.. Dostosowanie warunków egzaminacyjnych.. Matura 2020 - ważne terminy dla ucznia.. Jeden o rozszerzeniu *.deklaracja, a drugi plik *.pdf.. do dyrektora OKE do kiedy?.

Druki deklaracji.

Podaj telefon kontaktowy do siebie.. Tylko cyfry, bez spacji.. Matura 2020 - ważne terminy dla absolwenta.. Wszystkie pliki w formacie .pdf - formularz zgłoszenia szkoły do bazy danych OKE we Wrocławiu - wniosek rodziców o zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego - wniosek dyrektora szkoły o zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego - zgłoszenie podmiotu przeprowadzającego kwalifikacyjny kurs zawodowyDeklaracje i formularze dla zdających.. Deklaracja dla: (1) ucznia szkoły ponadgimnazjalnej lub artystycznej, który ukończy szkołę w roku szkolnym 2019/2020 i w tym roku przystąpi do egzaminu maturalnego; (2) absolwenta LO, który ukończył szkołę do roku szkolnego 2018/2019 włącznie; (3) absolwenta technikum lub szkoły .Zasady zgłaszania się na egzamin maturalny przeprowadzany w maju 2019 roku Zasady zgłaszania się na egzamin maturalny w 2019 r dla absolwentów: szkół ponadgimnazjalnych, które są zlikwidowane lub przekształcone szkół ukończonych za granicą, których świadectwo lub inny dokument nie uprawniają do podjęcia studiów w Polsce .Deklaracja 1a - dla: (1) ucznia szkoły ponadgimnazjalnej lub artystycznej, który ukończy szkołę w roku szkolnym 2019/2020 i w tym roku przystąpi do egzaminu maturalnego oraz (2) absolwenta LO, który ukończył szkołę do roku 2018/2019 włącznieDeklaracja_1d - Deklaracja dla: (1) absolwenta liceum, który ukończył szkołę w latach 2004/2005-2013/2014 (2) absolwenta technikum, który ukończył szkołę w latach 2005/2006-2014/2015 i (1, 2) przystępuje do egzaminu maturalnego po raz pierwszy albo deklaruje podwyższanie wyników lub przystąpienie do egzaminuE..

Po wypełnieniu deklaracji pobierz dwa pliki.

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/2019: Załączniki 2a, 3a, 3c, 3d do pobrania tutaj.. Zdający może być skierowany przez dyrektora OKE na część ustną egzaminuDeklaracja maturalna 2019 to dokument, który musi złożyć każdy uczeń chcący przystąpić do egzaminu dojrzałości w maju.. Deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.OKE Poznań.. Komunikaty.. Przy uzupełnianiu deklaracji maturalnej należy pisać dużą i małą literą (jak wszystkieOkręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie Plac Europejski 3, 00-844 Warszawa, tel.. 00-844 Warszawa, tel.. gimnazjalny.. Numer telefonu jest wymagany do prawidłowego zgłoszenia Twojej deklaracji przez szkołę do OKE.Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk.. Wniosek rodziców (prawnych opiekunów) o zwolnienie ucznia z obowiązku przystąpienia do egzaminu.2a)Formularze, druki i wnioski.. z o.o. (ul.Egzamin maturalny jest przeprowadzany jeden raz w ciągu roku, w okresie od maja do września, w terminie głównym, dodatkowym i poprawkowym, określonych w komunikacie o harmonogramie..

Przyspieszy to kontakt szkoły z Tobą w przypadku błędów/nieścisłości w deklaracji.

do kogo zdający składa deklarację?. 22 457 03 35, e-mail: [email protected] .2. absolwentów, którzy przystępują do egzaminu maturalnego z tego samego przedmiotu dodatkowego, który w poprzednim roku lub w poprzednich latach zgłaszali w deklaracji, ale nie przystąpili do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu.. Przykładowo dla nazwiska Iksiński Jan będą to dwa pliki Iksiński_Jan.deklaracja oraz drugi plik Iksiński_Jan.pdf.Egzaminy \ Egzamin maturalny \ ORGANIZACJA EGZAMIN MATURALNY W 2020 ROKU.. główna Raporty 2002-2017 Badania i ewaluacje Informacje o OKE Praca Zamówienia publiczne Druki i formularze Duplikaty Wglądy Deklaracja dostępności Pomoc.. Wzory i tablice dla maturzystów.. Egzamin maturalny zdawany jest w macierzystej szkole zdającego.. Załącznik 2Załącznik 1a Deklaracja dla: (1) ucznia szkoły ponadgimnazjalnej lub artystycznej, który ukończy szkołę w roku szkolnym 2019/2020 i w tym roku przystąpi do egzaminu maturalnego; (2) absolwenta LO, który ukończył szkołę do roku szkolnego 2018/2019 włącznie; (3) absolwenta technikum lub szkoły artystycznej, który ukończył szkołę w latach szkolnych 2015/2016 - 2018/2019.Komunikat Dyrektora OKE w Gdańsku w sprawie egzaminów eksternistycznych przeprowadzanych z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego i zasadniczej szkoły zawodowej dla dorosłych w sesji jesiennej/październik 2019 r.Informacja o wynikach egzaminu maturalnego przeprowadzonego w maju, czerwcu i sierpniu 2019r..

(deklaracja ostateczna) do 31 grudnia 2019.Wzory deklaracji maturalnych znajdują się na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Informacja o opłatachDeklaracja maturalna 2020 -wypełnienie pola jest wymagane..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt