Nfz wniosek ekuz wzór
Rozmiar: 174.6 KiB - Ilość pobrań: 2272.. Licznik odwiedzin: 84.. Leśna 10 89-600 Chojnice.. W wersji cyfrowej można go również znaleźć na stronach internetowych poszczególnych oddziałów NFZ.. EKUZ wydawana jest wyłącznie osobom, które zostały zgłoszone do ubezpieczenia w NFZ.Wniosek o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) możesz złożyć: - w oddziale NFZ, - pocztą elektroniczną, - za pomocą platformy ePUAP, - faksem.. W razie problemów zdrowotnych za granicą, karta bezpłatnie pokryje podstawowe świadczenia medyczne w 32 państwach Unii Europejskiej i EFTA.EKUZ - nowy wzór wniosku EKUZ - nowy wzór wniosku Drukuj; Szczegóły 14.12.2010 Szanowni Państwo, Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, iż z dniem 1 stycznia 2011 r. zmianie ulegnie wzór wniosku o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego dla osób ubezpieczonych oraz świadczeniobiorców.. Jeśli osoba, która chce uzyskać Certyfikat tymczasowy EKUZ przebywa na terytorium innego niż Polska państwa członkowskiego UE/EFTA, niezbędne jest przesłanie podpisanego wniosku do właściwego oddziału wojewódzkiego.EKUZ - jak wypełnić formularz i złożyć wniosek 2011-06-21 10:43 wtorek Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, która dzięki unijnym uregulowaniom pozwala nam na korzystanie z podstawowej opieki zdrowotnej podczas pobytu za granicą, nie jest wydawana automatycznie wraz z naszym wyjazdem.Nowy wzór karty EKUZ dla pacjentów z UK wydawany od 01.02.2020 r. Po wystąpieniu Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej Rząd Zjednoczonego Królestwa zmodyfikował wzór obecnie wydawanych kart EKUZ UK, w celu odzwierciedlenia nowego stanu.Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, która dzięki unijnym uregulowaniom pozwala nam na korzystanie z podstawowej opieki zdrowotnej podczas pobytu za granicą, nie jest wydawana automatycznie wraz z naszym wyjazdem..

Trzeba odpowiednio wcześniej złożyć wniosek w Narodowym Funduszu Zdrowia, by ją uzyskać.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk e-mail: [email protected].. Wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) w związku z wykonywaniem pracy w innym niż Polska państwie członkowskim UE/EFTA (nowy 2018r.. EKUZ wydawana jest wyłącznie osobom, które zostały zgłoszone do ubezpieczenia w NFZ.. Wniosek o kartę EKUZ występuje w dwóch rodzajach.. Wyjazd czasowy - na przykład turystyczny, naukowy .. którą upoważnisz - pobierz wzór upoważnienia - otwórz plik w nowym oknie, wypełnij go .. Nowe wzory wniosku będą dostępne na .Wniosek o wydanie EKUZ w związku z pobytem czasowym w innym niż Rzeczpospolita Polska państwie członkowskim UE/EFTA, można składać drogą pocztową, elektroniczną i za pośrednictwem faxu wyłącznie do właściwego dla wnioskodawcy oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.Wniosek o wydanie EKUZ - wybierz typ swojego wyjazdu: 1.. ).Wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) w związku z wykonywaniem pracy; Wniosek o certyfikat tymczasowo zastępujący EKUZ; Wzór upoważnienia do złożenia wniosku oraz odbioru EKUZ lub Certyfikatu tymczasowo zastępującego EKUZ dla osoby trzeciejWniosek w formie dokumentu pdf dostępny jest na stronie NFZ prześle gotowy certyfikat faksem w ciągu 3 dni roboczych .posługiwania się EKUZ wygasa z chwilą utraty uprawnienia..

Brak zgłoszenia skutkujeEKUZ, zlecenie, wniosek; ... wzory EKUZ do strony z wzorami kart EKUZ wydawanych przez poszczególne państwa członkowskie UE.

Wszystkie aktualności.. Oddziały Wojewódzkie NFZ zostały wyposażone w specjalne naklejki zawierające skrót EKUZ w alfabecie Braille'a.Wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) w związku z czasowym pobytem w innym niż Polska państwie członkowskim UE/EFTA (turystyczny, nowy 2018r.).. Karta EKUZ może .Wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego powinien być złożony w oddziale wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia właściwym ze względu na zadeklarowany we wniosku adres zamieszkania osoby wnioskującej.. Kontakt telefoniczny +48 52 397 46 81.Wnioski o EKUZ.. W przypadku składania wniosku w oddziale NFZ, po wydrukowaniu pamiętaj złożyć podpis na wniosku.. Decyzja o tym, który należy wypełnić uzależniona jest o celu wyjazdu za granicę.. Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ.. Św. Barbary w Sosnowcu przy Placu Medyków 1 nie będzie wykonywał świadczeń z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.PDF Wzór upoważnienia do złożenia wniosku oraz odbioru EKUZ lub Certyfikatu tymczasowo zastępującego EKUZ dla osoby trzeciej.. ul. Podwale Staromiejskie 69Wniosek o uzyskanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) można złożyć w Legnicy w tamtejszej delegaturze Dolnośląskiego Oddziału NFZ..

DOCX Wniosek o wydanie EKUZ w związku z wykonywaniem pracy (DOC)utraciła EKUZ (kradzież, zagubienie, zniszczenie), osoba, która zapomniała złożyć wniosek o EKUZ.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.Narodowy Fundusz Zdrowia wprowadził ułatwienia dla osób niewidomych i niedowidzących w posługiwaniu się EKUZ poprzez możliwość dodatkowego oznakowania karty napisem EKUZ w alfabecie Braille'a..

Nie masz obowiązku składania go osobiście, wniosek może również złożyć ...Śląski Oddział Wojewódzki NFZ w Katowicach informuje, że od dnia 6 kwietnia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt